AkdenizUnıFM

Şehrinin Sesini Dinle

Bahar Döneminin Ilk Toplantısı Yapıldı

Posted By on Şubat 16, 2018 in UNIFM'den | 0 comments

Bahar Döneminin Ilk Toplantısı Yapıldı

91.3 Üniversite FM’de Genel Yayın Koordinatörü Suat Erdöl’ün öncülüğünde bahar döneminin ilk toplantısı bugün gerçekleştirildi. 

Fakülte değişikliği sebebiyle yoğun bir tempo içine giren Üniversite FM’de, stüdyoların ve kullanılabilir odaların hazırlanmasından sonra ilk toplantı bugün gerçekleştirildi.

Yapılan ve yapılacak işlerin konuşulduğu toplantıda, programların işleyişi ve Üniversite FM’e getirilebilecek yeniliklerden bahsedildi.

Toplantıda konuşan Genel Yayın Koordinatörü Suat Erdöl, ”Toplantıya önce kendinizi tanıyor musunuz? sorusuyla başlamak istiyorum. Burada neden varsınız? Hedefleriniz neler? Kendinizi geliştirip, ‘Ben radyocu olacağım.’ mı diyorsunuz? yoksa ‘Ben üniversitede radyoda olacağım.’ mı diyorsunuz?” dedi.

Toplantıda konuşan Üniversite FM programcılarından Gürsel Üzal, ”Sinemada kamera önü olduğu gibi kamera arkası vardır. Bu radyoda da geçerli. Mikrofon önü bir aşktır. Mikrofon önüne aşık olamıyorsanız kendinizi mikrofon arkası için geliştirin. Sektörde konuşmayı beceren herkes mikrofon önüne geçebilir lakin her konuşmayı beceren mikrofon arkasında olamaz.” dedi.

Toplantıda konuşan bir diğer Üniversite FM programcısı Yasin Öztürk, ”Programlarımızı dışarıya çıkarmalıyız. Yapılan Rusça programı Rus vatandaşların yoğunlukta olduğu Konyaaltı’na taşımalıyız. Bazı şeylerden haberdar olduğumuz gibi bazı şeylerden haberdar edilmeliyiz.” diye konuştu.

Haber: Gürsel Üzal / iletisim@gurseluzal.com

 

Konuya Yorum Yap

sanalbasin.com üyesidir