AkdenizUnıFM

Şehrinin Sesini Dinle

A. Onur Köseoglu

1 Nisan 1996’da Antalya’da Dünya’ya geldi. Sorgulayan, yaratıcı ve yenilikçi olan her şeyle ilgili. Tasarıma, müziğe, sanata ve edebiyata tutkuyla bağlı. Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi 4. sınıf öğrencisi. Birkaç sene içinde mezun olması bekleniyor.

2014 yılından 2017 yılına kadar hafta içi her gün drive time’da Kirli Yeşil Kazak adında bir rock müzik programı yaptı. Program kısa süre içersinde Antalya’nın en çok dinlenen radyo programılarından biri haline geldi.

Bu serüvende Can Gox, Sansar Salvo, Hasan Azze ve The Away Days gibi müzisyen ve gruplarla radyo programları gerçekleştirdi, programın dinleyenleriyle partiler verdi. 200’den fazla canlı yayından sonra 2017 yılı itibariyle bu programa son verip haftada bir canlı olarak gerçekleştirdiği Çamaşırhane adlı karma müzik programını hazırlayıp sunmaya başladı.

Akdeniz Üniversitesi’ni çeşitli yarışma ve münazaralarda temsil etti. 2015 yılında TRT Ankara ve İstanbul’da staj yaptı. TRT Radyo 3’te bir rock programı olan Bit Pazarı’nda konuk sunucu olarak yer aldı.

Bir şiir kitabı, iki müzik albümü var. Bir yayınevinde grafiker olarak başladığı profesyonel kariyerine aynı yayınevinin tasarım ve genel yayım işlerinden sorumlu olarak devam etti. Sonrasında bir film şirketinde creative group head olarak görev aldı. Profesyonel kariyerine tasarım, branding, yatırım, pr, medya ve iletişim alanlarında devam ediyor. 2016 yılında Köri Ajans‘ı kurdu, hâlâ bu ajansta yönetici ve creative direktör olarak görev yapıyor, üçüncü müzik albümü üzerinde çalışıyor, Rave Mag ve çeşitli dergilerde edebiyat ve müzik üzerine yazıyor.

Bir gün öldüğünde Dünya’da kalıcı bir iz bırakmış olmak istiyor.

sanalbasin.com üyesidir